Dersim’de kendisini ‘Ben öldüm, geri döndüm, sürekli uçuyorum ve insanların üstündeki nazarı çıkarıyorum, şifacıyım’ diye tanıtan Hasan Vural’ın (69) 19 yaşındaki kıza parkta cinsel istismarda bulunduğu anlar cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından, kızın ailesinin de şikayeti üzerine gözaltına alınan Vural, işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SERHAT OZAN YILDIRIM/DERSİM 

SES Dersim'den Yurt'a cevap: ‘Siz devlet değilsiniz, üyelerimiz gibi devlet memurusunuz’ SES Dersim'den Yurt'a cevap: ‘Siz devlet değilsiniz, üyelerimiz gibi devlet memurusunuz’

Olay geçtiğimiz günlerde kent merkezinde bir parkta meydana geldi. Hasan Vural(69) isimli şahıs bankta oturan 19 yaşındaki bir kadına ‘Sende nazar var ben çıkarayım’ diyerek yaklaştı. Kadına cinsel istismarda bulunan Vural’ın görüntülerini parkta bulunan bir kişi cep telefonuyla kayda aldı.

Görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından parktaki kadının ailesi, Tunceli Emniyet Müdürlüğü’ne giderek Hasan Vural (69) isimli şahıs hakkında şikayetçi oldu. Yapılan şikayet sonucu gözaltına alınan Vural, ifadesinin alınmasının ardından ‘cinsel istismar’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hasan Vural'ın kentte kendisini ‘Ben öldüm, geri döndüm, sürekli uçuyorum ve insanların üstündeki nazarı çıkarıyorum’ diyerek tanıttığı da öğrenildi.